0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Літера

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

       Видавництво «Літера ЛТД» упродовж майже трьох десятиліть успішно працює над створенням навчальної літератури для дошкільних закладів освіти, середньої загальної і професійної освіти, студентів вишів.

За цей період діяльності видавництва надруковано понад 2000 назв книжок і більш як 12 млн примірників, з яких 2,2 млн — за держзамовленням:

 

НУШ

Середня школа

Старша школа

Профтех

242 482 примірника

951 520 примірників

751 943 примірника

136 534 примірника

 

       Наші автори – вчені, педагоги-новатори, методисти, завдяки яким видання «Літери» отримали гідну оцінку і завоювали довіру вчителів, батьків та учнів. У 2017 році видавництво взяло участь в експерименті впровадження нового Державного стандарту початкової освіти Нової української школи. Ми надали 100 пілотним школам України інноваційні інтегровані посібники, аналога яким немає й досі.

       З 2018 року видавництво успішно бере участь у щорічному конкурсі підручників для НУШ, пропонуючи вчителям і учням унікальні авторські методики тематичної і міжпредметної інтеграції трьох навчальних предметів — «Українська мова та читання», «Я досліджую світ» і «Математика».

ПІДРУЧНИКИ:

       Видавництво співпрацює з відомими авторами, які створюють по-справжньому сучасні підручники. На основі методики організації диференційованого навчання Заслуженого вчителя України Світлани Логачевської розроблено особистісно орієнтовану концепцію підручників НУШ від «Літера ЛТД». Новітній зміст і підходи до навчання втілюють співавтори Олена Іщенко та Андрій Іщенко.

       Завдяки багаторічному досвіду підручникотворення Віталія Власова, Станіслава Кульчицького, Юрія Ковбасенка й Ольги Слоньовської та новаторським підходам спеціалістів видавництва в Україні нарешті з’явилися підручники європейського зразка — і за змістом, і за формою.

ПОСІБНИКИ:

       Зошити до підручників (як невід’ємна складова навчально-методичних комплектів) покликані оптимізувати навчальний процес. Для середньої і старшої школи розроблені лінійки зошитів-тренажерів, для лабораторних і практичних робіт, для перевірки результатів навчальних досягнень тощо.

ПІДГОТОВКА ДО ЗНО:

       Різноформатні посібники — комплексні видання, типові тестові завдання — для підготовки до ЗНО розроблені найкращими фахівцями галузі. Тисячі абітурієнтів України щороку успішно складають ЗНО завдяки підготовці за нашими посібниками з адаптивними електронними додатками.

ДОВІДНИКИ:

       Різногалузеві довідники (з історії України, з білогії, хімії, географії, української мови та літератури) укладені передусім для школярів, зокрема абітурієнтів. Також вони стануть у пригоді під час підготовки до ЗНО з профільних предметів.

СЛОВНИКИ:

       Видавництво приділило значну увагу розвитку цього напряму. Окрім словників української мови для початкової школи (орфографічного, тлумачного, фразеологічного та ін.), маємо у своєму доробку чимало двомовних словників для різного шкільного віку (англійська, німецька, іспанська, польська, французька мови).

 

Розгорнути
Вгору