Оплата онлайн

       Для оплати замовлень онлайн – виберіть при оформленні замовлення спосіб оплати: Оплата онлайн. Після підтвердження замовлення Ви потрапите на сайт платіжної системи, де необхідно буде ввести реквізити Вашої платіжної карти і пройти верифікацію за допомогою смс-повідомлення. Якщо з будь-яких причин платіжна система не приймає оплату Вашою картою, Ви автоматично повернетесь на сайт odk.in.ua, де зможете вибрати інший спосіб оплати.

 

Доставка

       Клієнти можуть отримати замовлення протягом 1-5 днів, в залежності від місцезнаходження населеного пункту і обраного способу доставки. Замовлення на суму понад 1000 грн доставляються безкоштовно (доставка здійснюється за рахунок підприємства).

       Будь ласка, перевіряйте комплектацію, цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і документи при отриманні замовлення. Це можливо зробити при працівниках служби доставки.

Ми не несемо відповідальності за товар, який не був перевірений на наявність механічних пошкоджень або відсутність частин безпосередньо при отриманні у відділенні перевізника.

       У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання.

       

 

Доставка на склад "Нова пошта"

       Вартість доставки варіюється згідно з політикою перевізника, та буде додатково включена у вартість посилки після його оформлення. Замовлення буде доставлене у пункт самовивозу протягом 1-2 робочих днів. «Нова пошта» проінформує SMS-повідомленням про те, що замовлення чекає у відділенні «Нова пошта».

       Зверніть увагу: замовлення, оформлені до 16:00, доставляються до відділення «Нова пошта» на наступний робочий день (у віддалені населені пункти на 2-3 день). Замовлення може безкоштовно зберігатися на складі «Нова пошта» 4 робочі дні. На 5 день замовлення автоматично відправляється назад Відправникові. Для отримання відправлення необхідний паспорт, посвідчення особи або додаток «Нова пошта».

 

Кур'єрська доставка "Нова пошта" (склад - двері)

       Вартість доставки варіюється згідно з політикою перевізника, та буде додатково включена у вартість посилки після його оформлення. Доставка здійснюється по всій території України, навіть там де немає філій «Нова пошта».

 

Доставка у поштомат "Нова пошта"

       Поштомат – це термінал самообслуговування, де ви можете забрати своє замовлення. Вартість доставки варіюється згідно з політикою перевізника, та буде додатково включена у вартість посилки після його оформлення. Оплата замовлення можлива тільки on-line на сайті.

       Замовлення буде доставлено у поштомат протягом 1-2 робочих днів. Коли посилка прибуде у поштомат – ви отримаєте SMS-повідомлення з кодом для відкриття комірки. Замовлення може безкоштовно зберігатися у поштоматі «Нова пошта» 4 робочі дні. На 5 день замовлення автоматично відправляється назад Відправникові.

 

Міжнародна доставка Nova Poshta Global

«Нова Пошта Глобал» з 2015 року надає послуги міжнародної експрес-доставки для своїх клієнтів, відправляючи документи, посилки, вантажі в Україну і навпаки у найкоротші терміни.

       Терміни доставки:

              Європа: 5-6 днів

              Північна Америка: 7-10 днів

              Азія, Австралія і Океанія: 8-15 днів

               До інших країн: 6-13 днів

 

       За для Вашого комфорту, найближчим часом з’являться інші можливості оплати та доставки книжкової, та супутньої продукції.