BOD UKRAINE

       Компанія BOD UKRAINE створила і надалі розвиватиме книжковий інтернет-портал, спрямований перш за все на запити споживачів і на розвиток книжкового ринку.

       BOD.IN.UAце не лише класичний інтернет-магазин з продажу книжкової та супутньої продукції. Це один із структурних елементів комплексу підприємств книжкової галузі: видавництва, друкарні, гуртові склади, логістика. Головна функція BOD.IN.UA книгорозповсюдження через  створення сприятливих умов для видавців і споживачів. Із одночасною можливістю отримання додаткових супутніх послуг: видавничих, поліграфічних, логістичних, презентаційних…

       В планах діяльності також  проведення різноманітних заходів, про які  повідомлятимемо на сторінках BOD.IN.UA. А поки що, запрошуємо до співпраці.

 

СПОЖИВАЧАМ

       Наш інтернет-магазин пропонує тисячі назв книжок від українських видавництв.  Ми постійно працюємо над розширенням асортименту і щоденно додаємо  нові видання. Проект є інтерактивним – кожен зможе написати  відгук на книги, залишити свої  пропозиції та зауваження.

 

ВИДАВЦЯМ

       Запрошуємо долучатися до проекту. Ми працюємо у чіткій взаємодії з вами. Без жодних неузгоджених «акцій», обвалів цінових пропозицій та інших неприємних сюрпризів.

       Важливо!!!  До ваших послуг  також  сервіс друку книжок Book-on-Demand.com.ua. Будь якої миті,   в разі необхідності,  ви можете  замовити  додатковий наклад і надрукувати  таку кількість примірників, яка потрібна саме на цей час:  сигнальні або презентаційні примірники, додруківки, пробні наклади – від декількох екземплярів, від однієї доби.

 

АВТОРАМ

       Якщо ви вже написали захоплюючу книгу, ми надрукуємо її невеликим накладом за доступні кошти і одразу розмістимо для продажу на BOD.IN.UA

Пишіть, видавайте і отримуйте гонорари!

 

БЛОГЕРАМ

       Наші сторінки відкриті для ваших цікавих дописів про книговидання в Україні та світі.