ODK UKRAINE

       Компанія ODK UKRAINE створила і надалі розвиватиме книжковий інтернет-портал, спрямований перш за все на запити споживачів і на розвиток книжкового ринку.

       ODK.IN.UA – це не лише класичний інтернет-магазин з продажу книжкової та супутньої продукції. Це один із структурних елементів комплексу підприємств книжкової галузі: видавництва, друкарні, гуртові склади, логістика. Головна функція ODK.IN.UA – книгорозповсюдження через створення сприятливих умов для видавців і споживачів. Із одночасною можливістю отримання додаткових супутніх послуг: видавничих, поліграфічних, логістичних, презентаційних…

       В планах діяльності також проведення різноманітних заходів, про які повідомлятимемо на сторінках ODK.IN.UA. А поки що, запрошуємо до співпраці.

 

СПОЖИВАЧАМ

       Наш інтернет-магазин пропонує тисячі назв книжок від українських видавництв. Ми постійно працюємо над розширенням асортименту і щоденно додаємо нові видання. Проект є інтерактивним – кожен зможе написати відгук на книги, залишити свої пропозиції та зауваження.

 

ВИДАВЦЯМ

       Запрошуємо долучатися до проекту. Ми працюємо у чіткій взаємодії з вами. Без жодних неузгоджених «акцій», обвалів цінових пропозицій та інших неприємних сюрпризів.

       Важливо!!! До ваших послуг також сервіс друку книжок Book-on-Demand.com.ua. Будь якої миті, в разі необхідності, ви можете замовити додатковий наклад і надрукувати таку кількість примірників, яка потрібна саме на цей час: сигнальні або презентаційні примірники, додруківки, пробні наклади – від декількох екземплярів, від однієї доби.

 

АВТОРАМ

       Якщо ви вже написали захоплюючу книгу, ми надрукуємо її невеликим накладом за доступні кошти і одразу розмістимо для продажу на ODK.IN.UA

       Пишіть, видавайте і отримуйте гонорари!

 

БЛОГЕРАМ

       Наші сторінки відкриті для ваших цікавих дописів про книговидання в Україні та світі.