0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Моноліт Bizz

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

       «Моноліт-Bizz» - це молоде, активно зростаюче українське видавництво, займаємося перекладом на українську мову творів прогресивних європейських і американських авторів, ми випускаємо книги, присвячені особистісному зростанню, лідерству, ораторському мистецтву, бізнесу, менеджменту та іншому. Кожна наша книга унікальна. Багато з книжок, які потрапляють до асортименту нашого видавництва, — справжні бестселери, які знайшли широку популярність у світі.

       У нашій країні не вистачає саме таких творів українською мовою. Відомі бізнес-тренери, коучі, психологи, підприємці, спеціалісти з лідерства й оратори діляться в них своїми секретами успіху і власним досвідом, втілюючи все це у практичні поради, можна навіть сказати «посібники з правильної експлуатації» власного життя. А ми, у свою чергу, відповідаємо за якість перекладів, редактури та коректури. І найголовніше: нам подобається те, що ми робимо!

       Своє основне завдання ми бачимо в тому, щоб видавати такі книжки, в яких читач знайде відповіді на запитання і шлях до вирішення проблем, відкриє для себе нові можливості, отримає важливі та цінні практичні знання.

       Видавництво «Моноліт-Bizz» випускає не просто якісні книжки, але й справедливі за ціною для українського читача видання, бо зроблені вони в Україні. Впевнені, що така література повинна бути доступною.

 

Розгорнути
Вгору